Привітання Миколаївського міського голови  з Днем працівників освіти

Праздники | 09:18, 4.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

У цю прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Саме Ви — педагоги, вчителі, вихователі, наставники — терпляче і вміло відкриваєте дітям світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті, своєю повсякденною працею формуєте людину та суспільство завтрашнього дня, даєте надію людству на сталий поступ. Кожен з нас береже у серці пам’ять про тих, хто вчив думати та розуміти, не здаватися перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити у себе.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Своєю натхненною працею Ви робите цей світ гуманнішим, добрішим, сповненим світла, добра, надії. Низький уклін Вам  за Вашу непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та сердечну подяку за вашу мудрість, терпіння, самопожертву у надзвичайно відповідальній справі – навчанні і вихованні молодого покоління. Нехай кожен Ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки Ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

 

З повагою,

Олена Цикунова

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: