Продавщиці меду викрали у пенсіонера з Миколаївки 50 тисяч гривень

Криминал | 12:00, 6.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

В цьому році це вже п’ятий випадок коли пенсіонери пускають додому незнайомих людей, купують у них різноманітні товари, після чого виявлять пропажу грошей. Псевдопродавці викрадали у літніх людей від 10 до 100 тисяч гривень.

Правоохоронці проводять об’ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити та затримати злочинців.

Поліцейські ще раз звертаються до мешканців району, регулярно пояснюйте своїм літнім родичам те, як небезпечно впускати в квартиру сторонніх, попросіть їх дзвонити вам всякий раз, коли незнайомці стукають у двері та під різними приводами наполегливо просять впустити в квартиру.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: