Продавщиці меду викрали у пенсіонера з Миколаївки 50 тисяч гривень
Поділитися в
Копіювати посилання

В цьому році це вже п’ятий випадок коли пенсіонери пускають додому незнайомих людей, купують у них різноманітні товари, після чого виявлять пропажу грошей. Псевдопродавці викрадали у літніх людей від 10 до 100 тисяч гривень.
Правоохоронці проводять об’ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити та затримати злочинців.
Поліцейські ще раз звертаються до мешканців району, регулярно пояснюйте своїм літнім родичам те, як небезпечно впускати в квартиру сторонніх, попросіть їх дзвонити вам всякий раз, коли незнайомці стукають у двері та під різними приводами наполегливо просять впустити в квартиру.
Слов’янський відділ поліції
Донецької області
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: