Профілактика в дії — все більше мешканців Слов’янська не довіряють шахраям

Общество | 17:28, 13.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

Для того, щоб оповістити громадян про дії злочинців, співробітники поліції проводять системну інформаційну роботу, приділяючи особливу увагу людям похилого віку.

Днями до Слов’янського відділу поліції звернувся 58-річний мешканець міста. Чоловік повідомив, що отримав СМС-повідомлення про виграш значного грошового призу — 60 тисяч гривень. Однак при цьому чоловік раніше на брав участі не в яких розіграшах та конкурсах. Щоб з’ясувати деталі такої несподіваної вдачі йому пропонувалось зателефонувати за номером із київським кодом.

На щастя, завдяки отриманій раніше інформації пенсіонер вчасно зрозумів, що має справу з шахраями. Він відмовився слідувати злочинним вказівкам та повідомив про випадок правоохоронцям.

Але, на жаль, бувають й протилежні випадки — громадяни не проявляють потрібної пильності та втрачають свої заощадження.

Тому співробітники Слов’янського відділу поліції регулярно проводять профілактичні заходи щодо боротьби з шахрайством на території свого обслуговування. Вони розмовляють з населенням під час подворових та поквартирних обходів, при патрулюванні міста та здійсненні пропускного режиму на блокпостах.

Правоохоронці закликають бути пильними. Якщо на ваш або телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення або дзвінки, не піддавайтесь, і відразу телефонуйте за номером «102».

Слов’янський відділ поліції

Донецькій області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: