Російські війська двічі вдарили по Краматорську: є постраждалі

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Краматорськ знову під ударом російських військ. Місто зазнало двох обстрілів, внаслідок яких є постраждалі. На місці влучань негайно розпочали роботу всі екстрені служби.

Про це повідомили у Краматорській міській раді. За попередніми даними, кількість та стан людей, які отримали поранення, наразі уточнюється.

Рятувальники, медики та інші задіяні підрозділи оперативно виїхали на місця подій, щоб надати допомогу та ліквідувати наслідки атак.

Влада міста попереджає, що загроза для мешканців не минула. Громадян закликають неухильно дотримуватись правил безпеки та залишатися в укриттях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: