Росія атакувала Донеччину 6 червня: двоє загиблих, п’ятеро поранених
Поділитися в
Копіювати посилання

Двоє людей загинули, п’ятеро отримали поранення 6 червня внаслідок російських атак по п’яти населених пунктах Донеччини. Окупанти обстріляли Білозерське, Дружківку, Краматорськ, Миколаївку та селище Черкаське, завдавши понад тисячу ударів по лінії фронту та житловому сектору.
За даними Поліції Донецької області, протягом доби російські війська завдали 1 268 ударів. Під ворожим вогнем опинилися житлові квартали та цивільна інфраструктура регіону.
По Краматорську загарбники здійснили 14 ударів, використовуючи авіабомби КАБ-250 та дрони. Внаслідок цих атак загинув один чоловік, ще двоє людей дістали поранення. Пошкоджено чотири багатоквартирні та один приватний будинок, собор, трамвайне депо й кілька автомобілів.
Дружківка пережила вісім обстрілів із застосуванням авіабомб, дронів та ракет РСЗВ. Тут загинула одна цивільна особа, а троє мирних жителів отримали травми. Постраждали два багатоквартирні та три приватні будинки, будівлі ЦНАПу і пенсійного фонду, а також автомобіль швидкої медичної допомоги.
В Миколаївці пошкоджено три багатоквартирні та шість приватних будинків. У селищі Черкаське постраждала автозаправна станція, а в Білозерському — гараж.
Загалом по всій області за 6 червня зафіксовано 34 пошкоджені цивільні об’єкти, з яких 19 є житловими будинками.
За фактами цих обстрілів Поліція Донецької області та СБУ відкрили кримінальні провадження. Розслідування ведеться за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів і звичаїв війни.





![]()

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: