Росіяни руйнують об’єкти соціальної інфраструктури Донеччини, які було реконструйовано за кошти Європейського банку

Война в Украине! | 13:21, 24.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Російські окупаційні війська руйнують об’єкти соціальної інфраструктури у Донецькій області, які було реконструйовано за кошти Європейського інвестиційного банку.
Про це розповіли в Донецькій облдержадміністрації.
Вже постраждало близько 30 таких об’єктів. Тільки у Маріуполі вдруге після 2014 року пошкоджено та зруйновано 5 лікарень, 4 дитячих садочки, 3 школи, 2 центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів, палац культури, бібліотеку, адміністративну будівлю виконкому. Зазнали руйнувань 3 дитячих садочки, 2 школи та будинок культури у Краматорську. У Волновасі зруйновано 2 школи (ЗОШ №1 та ЗОШ №3), а загалом у Волноваському районі постраждало 5 шкіл. У Лимані теж пошкоджено школу, а у Вугледарі майже знищено міську лікарню.
Спільну працю багатьох людей з відбудови пошкоджених у 2014 році шкіл, садочків, лікарень області зведено нанівець.
Адже протягом останніх 7 років Європейським інвестиційним банком на території України реалізовувалась Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, яка була спрямована на відбудову соціальної інфраструктури. Більш ніж половина проєктів програми реалізовувалась на території Донецької області — це 117 проєктів із запланованим обсягом фінансування 3,5 млрд грн у 34 населених пунктах. Зокрема, 39 проєктів з ремонту та реконструкції загальноосвітніх шкіл, 25 — дошкільних навчальних закладів, 22 — закладів охорони здоров’я, 13 – гуртожитків, в т. ч. для розміщення внутрішньо переміщених осіб, та 18 інших об’єктів.
За 31 проєктом будівельні роботи були повністю завершені, значна кількість мала б завершитись в найближчий термін. Загалом завершити реалізацію програми було заплановано до кінця 2022 року.Источник: https://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/108350-rosiyani-rujnuyut-ob-ekti-sotsialnoji-infrastrukturi-donechchini-yaki-bulo-rekonstrujovano-za-koshti-evropejskogo-banku

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: