Росіяни двічі атакували Слов’янськ: троє загиблих, п’ятеро поранених

Війна | 09:02, 17.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Троє людей загинули, ще п’ятеро отримали поранення внаслідок двох російських атак на Слов’янськ 16 червня 2026 року. Окупанти вдарили по місту авіабомбою та повторно обстріляли його, пошкодивши десятки приватних будинків.

За даними Донецької обласної прокуратури, розпочато досудові розслідування за фактами воєнних злочинів. Перший удар стався о 16:15 по приватному сектору міста: російські війська застосували авіабомбу “ФАБ-250” з модулем УМПК. Внаслідок цієї атаки у власному будинку загинула 81-річна жінка, а її чоловік отримав контузію.

Близько 18:00 окупанти повторно атакували Слов’янськ. Цей удар забрав життя двох місцевих мешканців віком 36 та 37 років. Крім того, ще четверо цивільних отримали поранення.

Правоохоронці продовжують встановлювати остаточні наслідки обстрілів. Наразі відомо, що в місті пошкоджено щонайменше 117 приватних будинків.

Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, відкритих за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни), здійснює Слов’янська окружна прокуратура.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: