Рятувальники застерігають миколаївців

Общество | 13:48, 23.01.2020
 Поделиться

Поделиться в

Шановні громадяни!

З настанням холодної пори року спостерігається тенденція до збільшення кількості пожеж. Основними причинами виникнення пожеж в зимовий період є «порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових нагрівальних приладів» та «несправність печей та димарів». З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них 6 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує Вам про необхідність дотримання наступних правил:

1. Перед вмиканням електроприладу необхідно візуально перевірити електрошнур на наявність механічних пошкоджень.

2. Забороняється торкатися електроприладів вологими руками.

3. Не можна залишати електроприлади без нагляду, перед виходом з приміщення перевірити, чи все вимкнено з електромережі. Не доручайте нагляд за електроприладами малолітнім дітям;

4. При виявленні несправності в електроприладі негайно вимкніть його з електромережі. Якщо електроприлад загорівся — ніколи не гасіть ввімкнений в електромережу електроприлад водою. Ремонтуйте електроприлади тільки у кваліфікованих спеціалістів.

5. Не використовуйте для опалення саморобні електронагрівальні прилади.

6. В разі використання для опалення твердопаливних печей, перед початком опалювального сезону проведіть чистку димарів від сажі та огляньте печі та димарі – в них не повинно бути тріщин, димарі повинні бути оштукатурені та побілені. Монтаж печей та димарів доручайте лише кваліфікованим спеціалістам, які змонтують Вам пічне опалення з дотриманням всіх необхідних норм та правил.

 Рятувальники закликають дотримуватись зазначених правил для збереження Вашого добробуту, життя та здоров’я! В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: