Кабінет Міністрів своїм розпорядженням затвердив перелік інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться в поточному році за рахунок коштів ДФРР.

Загалом на Донецьку область затвердили 40 проєктів на суму майже 503,5 млн. грн. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Ці проєкти подавались на розгляд комісії ДФРР в минулому році з реалізацією в 2019 році, зазначає Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС.

Найдорожчий серед усіх проєктів – проект на реконструкцію головного корпусу обласної психіатричної лікарні в Слов’янську, ДФРР фінансує більше 105 млн.грн. Готова держава фінансувати будівництво водогону від Селидівського водогону до сіл Новоєлизаветівської сільради Покровського району, куди виділяє майже 60,8 млн. грн, а також капітальний ремонт  магістрального  Другого Донецького водопроводу в Слов’янському районі – цей проєкт обійдеться в 51,8 млн. грн. з державного бюджету.

За гроші Державного фонду регіонального розвитку в поточному році збудують соціальний офіс у Маріуполі в будівлі кінотеатру, відремонтують школи в Добропіллі Новодонецькому, Дружківці, проведуть реконструкцію пологового будинку в Слов’янську, капітальний ремонт Маріупольської  міської лікарні швидкої медичної допомоги, капітальний ремонт фасаду і приміщень хірургічних відділень у Краматорській лікарні, реконструкцію спортивних споруд та футбольних полів у Селидовому, Білицькому, Бахмуті, Слов’янську тощо.

Серед усіх проєктів на території ОТГ будуть реалізовані лише чотири проєкти, зазначає Артем Колодезний.

У Соледарській міській громаді проведуть реконструкцію нежитлової будівлі під розміщення в Соледарі Центру адмінпослуг, з ДФРР надають майже 7,6 млн. грн. У Лимані проведуть реконструкцію будівлі аптеки під розміщення діагностичного центру, що обійдеться з державного фонду на 757 тис. грн. Ще один проєкт у Лиманській ОТГ передбачає капітальний ремонт другого поверху та підвальних приміщень у Лиманському ЦРМСД імені Лядукіна на суму трохи більше 4 млн. грн. На реконструкцію Центру культури та дозвілля в Олександро-Калиновому Іллінівської ОТГ державний фонд регіонального розвитку виділяє 2,4 млн. грн.

 

http://lgdc.org.ua/branch/5/shcho-vidremontuyut-na-donechchyni-za-groshi-dfrr?fbclid=IwAR3m1WM1w18GygDkb9CKXmLD8RRtC8uRo0jsil2barLeOYPqVF2ksga5W58