Сільгоспвиробники Миколаївської ОТГ можуть подати заявку на бізнес-партнерство
Поделиться в
Копировать ссылку

До уваги сільгоспвиробників Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!
Міжнародною організацією DRC (Данською Радою у справах біженців) розробляється нова програма економічного розвитку Донецької та Луганської областей, націлена на підтримку вразливих верств населення.
У зв’язку з цим Данська Рада у справах біженців розпочинає збір заявок для бізнес-партнерства (додається). Проект може бути реалізований шляхом софінансування DRC та бізнес-сектору, розвитку виробниче-збутових ланцюгів в виробництві та реалізації сільгосппродукції.
За наданням методичної допомоги в розробці проектів звертатися за телефонами:
(+380509731753) Денис Шамшин – заступник начальника управління – начальник відділу залучення інвестицій та розвитку сільських територій управління соціально-економічного розвитку, з питань земельних відносин та водного господарства департаменту АПК та РСТ облдержадміністрації;
(+380930760307) Анна Радченко – начальник відділу економічного розвитку DRC;
(+380930735373) Ольга Двоєглазова – провідний фахівець з економічного розвитку DRC.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: