Славянская «Зевс керамика» получила кредит в размере 60 млн грн на развитие

Развитие | 14:02, 26.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Компанія “Зевс кераміка” залучила десятки мільйонів гривень інвестицій для розвитку виробництва. Це підприємство, яке працює в Слов`янську – один із національних лідерів виробництва плитки. Завод отримав банківське кредитування від одного з найбільших українських банків з іноземним капіталом. Як витрачатимуть ці кошти та що зміниться у виробництві?

Компанія «Зевс кераміка» готується монтувати нове виробниче обладнання. Поки що воно зберігається у плівці. Це нова лінія для виробництва плитки великого формату – більшого розміру та товщини. Аби виробництво було продуктивнішим.

Нове обладнання – результат інвестиційного кредитування, яке отримав завод «Зевс кераміка». Ці кошти необхідні для розвитку підприємства та модернізації виробництва, каже Олег Дригола. Тож, 60 мільйонів гривень, які отримали на розвиток, дозволять суттєво оновити обладнання. Модернізуватимуть діюче виробництво – замінять одну з ліній.

Наразі тривають підготовчі роботи – розбирають стару лінію. Та готують місце для монтажу нового гідравлічного пресу. Уже встановили додаткові сваї та залили бетон.

Подібні кредити на розвиток виробництва завод «Зевс кераміка» уже отримував і раніше. Це були цільові кошти на виробничі потреби. Цього разу кредитування інвестиційне — направлене на суттєвий розвиток виробництва.

Змонтувати нову лінію допоможуть колеги з Італії, які будуть здійснювати шеф – монтаж.

Для довідки: Завод «Зевс кераміка» розпочав роботу в 2005 році з випуску керамограніту. У 2014 році підприємство сильно постраждало під час бойових дій. Але після визволення Слов’янська змогли відновити виробництво та налагодити повноцінний випуск продукції.

У рік випускають близько 4 мільйонів квадратних метрів різноманітної плитки.

https://s-plus.tv/articles/177022/kompaniya-zevs-keramika-otrimala-miljonnij-kredit-na-rozvitok-virobnictva-

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: