Слов’янськ втратив Романа Урсакі: 37-річний чоловік загинув від обстрілу

Війна | 11:36 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Життя 37-річного Романа Урсакі трагічно обірвалося 16 червня 2026 року під час російського обстрілу Залізничного мікрорайону Слов’янська. У громаді чоловіка згадують як добру, щиру та небайдужу людину, яка завжди приходила на допомогу.

За інформацією голови Слов’янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, Роман Урсакі загинув від удару російської ракети. Чоловік народився 1 лютого 1989 року у Слов’янську та був випускником школи № 6.

Від народження Роман мав важке захворювання, проте, як згадують його близькі та знайомі, це не завадило йому стати працьовитою та чуйною людиною. Він завжди був готовий підтримати інших, за що його цінували у громаді.

Однією з головних пристрастей Романа був ремонт автомобілів. Багато часу він проводив у своєму гаражі. Саме там, у місці, де він займався улюбленою справою, його життя обірвалося внаслідок ворожого обстрілу.

Романа Урсакі поховали на кладовищі по вулиці Данила Галицького. У нього залишилися мати та двоє братів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: