Слов’янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Суспільство | 13:43, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Десять працівників Слов’янського управління газового господарства пройшли важливий курс першої домедичної допомоги від інструкторки Товариства Червоного Хреста України. Ця підготовка є особливо актуальною, адже газовики працюють в умовах підвищеної небезпеки.

За інформацією АТ “Донецькоблгаз”, кожен з учасників, успішно завершивши тренінг, отримав сертифікат, що підтверджує проходження підготовки. Цей документ діє три роки.

Під час курсу співробітники Слов’янського УГГ відпрацювали практичні дії: роботу з аптечкою, зупинку кровотечі та проведення серцево-легеневої реанімації. Окремо розбиралися алгоритми дій у критичних ситуаціях та інші базові заходи домедичної допомоги.

Підготовка з домедичної допомоги є частиною регулярної практики на підприємстві та відбувається раз на шість років для кожного працівника. Робота Слов’янського УГГ відбувається в умовах підвищеної небезпеки через близькість до зони активних бойових дій.

«Сьогодні наші працівники діють у надзвичайно складних та небезпечних умовах. Знання з надання першої домедичної допомоги — це не формальність, а реальна потреба. Ми маємо бути готовими оперативно діяти та допомогти один одному в будь-якій ситуації», — наголосив голова правління АТ «Донецькоблгаз» Вадим Батій.

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Слов'янські газовики пройшли курс домедичної допомоги від Червоного Хреста

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: