Слов’янські лігівці взяли участь у фестивалі молодіжної активності «МЕГаФЕСТ 2019»

Общество | 19:27, 28.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

На заході були представлені активності, втілені у проектах конкурсу малих грантів «Молода енергія громад». Учасники громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» презентували проект – «Кожній школі медіатор».

Всього в рамках конкурсу малих грантів «Молода енергія громад» від підлітків Слов’янська було отримано 52 заявки. До складу переможців увійшло 8 проектів, серед них проект з вирішення конфліктів у дитячому середовищі. Завдяки проекту було навчено 68 сертифікованих медіатора в 11 школах Слов’янська, Черкаської громади, Краматорська і Лиману. У цих навчальних закладах з’явилися діючі Шкільні служби порозуміння, які зможуть охопити інтереси і потреби понад 5 тисяч учнів.

«Медіатор шкільної групи порозуміння» впроваджений за фінансової підтримки Європейського союзу у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні».

Для довідки: Проект «Молода енергія громад» є частиною програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу громадською організацією «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля», і який втілюється з червня 2018 року до травня 2019 року. Загалом за цей час, у першому етапі надійшло 132 і у другому – 270 проектних заявок, а підтримано і імплементовано — 60 проектів, ініційованих підлітками Донецької і Луганської областей з 35 населених пунктів.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: