Слов’янські поліцейські попередили можливі трагічні події з шістьма дітьми

Общество | 20:45, 26.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

П’ять братів та сестричка проживали в недоглянутому будинку без світла та опалення. Діти були недоглянуті і голодні. Зараз вони тимчасово поміщені до Центру соціально-психологічної реабілітації.

Напрямок роботи, який сьогодні належить до категорії першочергових — це виявлення фактів насильства в сім’ях та утримання дітей у неналежних умовах. У ході профілактичного рейду ювенальні поліцейські та співробітники служби у справах дітей відвідали багатодітну родину. В сім’ї виховується шість дітей віком від 4 до 11 років.

Коли поліцейські зайшли до неї додому то жахнулися. В домі брудно, холодно, дитячі речі розкидані.

Залишити дітей в таких умовах правоохоронці не могли тому прийняли рішення про поміщення їх до соцреабілітаційного центру.

На виправлення ситуації батькам дали термін, після закінчення якого службою у справах дітей буде розглядатися доцільність перебування дітей у даній сім’ї.

Шановні громадяни! Якщо у вас є яка-небудь інформація про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, жорстко поводяться з дітьми, просимо звертатися в поліцію по телефону «102».

Співробітники ювенальної превенції роблять все від них залежне, щоб уберегти неповнолітніх від життя в неналежних умовах. Батьки зобов’язані бути уважними та відповідальними, приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім проблемам.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: