Служба у справах дітей дякує всім, хто долучився до акції на підтримку хлопчика, який залишився без батьківського піклування! Збір речей продовжується

Поможем вместе | 17:07, 8.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

Служба у справах дітей Миколаївської міської ради дякує усім небайдужим мешканцям Миколаївської міської територіальної громади, які долучилися до збору речей, взуття та іграшок для малолітньої півторарічної дитини, яка залишилась без батьківського піклування!

Благодійність – це не просто милостиня. Це, перш за все, підтримка! У наш нелегкий час, коли людей, які потребують турботи і матеріальної допомоги стає все більше, важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є!

Ваше гаряче серце, великодушність, чуйність і доброта роблять життя кращим.

Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем дітей, які залишилися без батьківського тепла. Допомога, надана Вами, послужила на благо!

На цей час Службою у справах дітей Миколаївської міської ради усі зібрані речі було передано майбутнім опікунам дитини! Збір речей триває й надалі.

У кого ще є бажання долучитися до благодійної акції, чекаємо Вас за адресою: вулиця 50 річчя Слов’янської ТЕС, будинок 29, кабінет 207, місто .жюМиколаївка, Слов’янський район, Донецька область

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: