Список офіційних українських джерел інформації під час війни з росією

Важно! | 09:10, 5.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Збережіть і завжди майте доступ до офіційної інформації про ситуацію в Україні.

24 лютого 2022 року Україна зіштовхнулась з безпрецедентною агресією з боку російької федерації. Атака супроводжувалась тотальною інформаційною кампанією для виправдання вторгнення і формування проросійських настроїв серед українського населення.

Основні джерела дезінформації — російські сайти та сайти, так званих, “ЛДНР”, анонімні телеграм канали, соціальні мережі, блогери та Youtube. Пропагандистські меседжі також поширюються через коментарі під статтями і відео. Зустрічались і спроби створення фейкових акаунтів чи сторінок офіційних українських представництв та офіційних осіб.

Отже, війна в Україні продовжується і на інформаційному фронті. Тому ми маємо споживати новини з розумом і критично сприймати те, що бачимо в інтернеті. Аби вберегти себе від фейків, ми маємо довіряти лише перевіреним джерелам інформації.

Пропонуємо вам переглянути і зберегти список офіційних українських джерел інформації:

У час, коли в Україні йде війна, ми всі маємо бути уважними і відповідальними, не поширювати фейки та довіряти лише перевіреним джерелам. Про медіагігієну більше читайте у наших наступних матеріалах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: