Студенты Донбасса могут отправиться на стажировку в Канаду

Образование | 10:07, 27.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

У рамках програми Mitacs Globalink Research Internship українські студенти мають змогу поїхати на стажування до Канади.

Програма Mitacs Globalink Research Internship — це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді, передає ІА «Вчасно».

З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає роботу над спільним проектом з професором канадського університету, переліт Україна-Канада та Канада-Україна, трансфер з аеропорту до місця проживання, стипендію на житло, харчування та проживання, медичне страхування, зарахування на період стажування до канадського університету тощо.

Усі деталі щодо програми доступні за посиланням. Дедлайн подачі заявок — 18 вересня 2019 року.

Крім того, 1 вересня у Маріуполі Донецької області в Vezha Creative Space о 16:00 пройде презентація програми Mitacs Globalink Research Internship: до участі запрошуються студенти 1−3 курсів університетів.

 

https://karachun.com.ua/studenti-donbassa-mogut-otpravitsya-na-stazhirovku-v-kanadu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: