Сучасні технології пошуку роботи

Работа | 13:30, 18.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Продовжує активно працювати безкоштовний всеукраїнський Telegram-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» (https://t.me/worknowdcz/), на якому розміщені актуальні вакансії від роботодавців зі всієї України. Сервіс налічує близько 2 000 пропозицій роботи і щодня оновлюється.

Особливо корисним сервіс буде для внутрішньо переміщених осіб, оскільки на каналі можна знайти роботу в залежності від місця перебування. До нагоди сервіс став мешканці з Краматорська Марині, що на Донеччині.

Марина перебувала на обліку у Краматорському міському центрі зайнятості. Вона довгий час працювала фармацевтом у рідному місті та через бойові дії вимушена була переїхати на Львівщину. Завдяки Telegram-каналу Марина знайшла вакансію завідувача аптеки, яку одне з підприємств Львівщині розмістило через чат-бот служби зайнятості https://t.me/DCZWorkNowBbot.

Дівчина зателефонувала за вказаним номером і фахівці Краматорського центру зайнятості розпочали оперативне опрацювання вакансії. Марина повністю відповідала усім критеріям і вже через два дні приступила до роботи на посаді завідувачки аптеки у м. Кам’янка-Бузька.

Ця історія ще раз доводить, що сучасні технології Державної служби зайнятості дозволяють оперативно знайти роботу тим, хто її шукає.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: