Ситуація у Слов’янську: Лях про обстріли та евакуацію 11 лютого
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях 11 лютого в ефірі телеканалу ICTV детально поінформував про поточну ситуацію в громаді. Він розповів про регулярні обстріли міста та наголосив на постійній потребі в евакуації населення.
За словами Вадима Ляха, у Слов’янську наразі проживає близько 50 тисяч мешканців, з яких 4800 – це діти. Процес евакуації в місті триває, однак, попри зафіксоване погіршення безпекової обстановки, про масовий виїзд громадян поки що не йдеться.
Очільник МВА зазначив, що постійно закликає містян залишити небезпечну зону.
“Завжди закликаю людей до евакуації, але на жаль поки що масово не виїжджають. Хоча вже потрібно, тому що ми бачимо, що ворог і вдень і вночі обстрілює наше місто”
— підкреслив Лях.
Незважаючи на складну ситуацію з безпекою, у Слов’янську функціонує вся критична інфраструктура. Безперебійно працюють лікарні, комунальні підприємства, ринки та магазини, а також забезпечено рух міського транспорту.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: