Тарифи на тепло і гарячу воду не зростатимуть — президент України

Общество | 17:22, 30.09.2021
 Поделиться

Поделиться в

Президент Володимир Зеленський оголосив, що в Україні не зростатимуть ціни на опалення та гарячу воду протягом сезону 2021/2022.

Сьогодні під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президенті Володимир Зеленський заявив, що протягом опалювального сезону 2021/2022 ціни на тепло та гарячу воду не зростатимуть, — передає BBC Україна.

Зокрема, Конгрес разом з Урядом, Асоціацією міст України та НАК «Нафтогаз» підписали тарифний меморандум. Згідно з ним, до кінця нового опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для населення не будуть зростати, попри будь-які ринкові зміни, коливання, тиск інших держав тощо.

Читайте: Як будинок у Слов’янську відмовився від центрального опалення — ціни, переваги та недоліки

Зеленський додав, що це поки що не комплексне рішення, і аналогічний меморандум можна буде укласти на три роки.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що для більшості ціна на газ складе не більше 8 грн за кубометр. Оскільки тарифи на тепло та гарячу воду повинні затверджувати місцеві органи влади, Уряд «підставить місцевим громадам плече».

Для цього до місцевих бюджетів додатково спрямують близько 11 млрд гривень, отриманих від податку на доходи фізичних осіб, а також частину коштів, отриманих від акцизу з пального — частка становитиме 13,44% акцизу.

https://www.6262.com.ua/news/3218730/tarifi-na-teplo-i-garacu-vodu-ne-zrostatimut-prezident-ukraini

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: