ЦНАП у Миколаївці, що очікувати та на що розраховувати + Фото

Общество | 15:00, 5.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Начальник відділу адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Наталя Губицька розповіла, що очікувати мешканцям громади від Центру надання адміністративних та соціальних послуг.

Вирішення потреб мешканців громади, створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних і соціальних послуг, стали вирішальним моментом у прийнятті рішення про створення центру у Миколаївці.

Місцем розташування було визначено нежитлове приміщення адміністративної будівлі (заклад дошкільної освіти) по вулиці 50-ти річчя Слов’янської ТЕС. На території йде реконструкція. Відкрити центру планується в цьому році.

Відтепер, щоб отримати дозвіл, довідку, погодження та інше не потрібно буде витрачати час на черги. Це можна буде зробити в одному, зручному для мешканців громади місці в центрі Миколаївки. Центр здійснюватиме свою діяльність за принципом єдиного вікна. Працівники будуть приймати документи, взаємодіяти з виконавцями, контролювати строки, видавати заявникам готові документи.

До безперечних переваг роботи центру можна віднести спрощене і комфортне отримання послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг. Повне інформування клієнтів з будь-яких спірних або незрозумілих питань. Організація обміну інформаційних даних між службами. Повний контроль за їх здійсненням, скорочення кількості документів, що будуть надаватися громадянами в складі вхідного пакету документів.

Особлива увага приділяється створенню комфорту для людей з обмеженими можливостями. Для цього будуть створені всі умови: місце для паркування, пандус, ліфт — підйомник, вбиральня. Також продумане перебування відвідувачів з немовлятами. У кімнаті матері та дитини передбачене місце для годування, сповивальний столик, та інше. На першому поверсі буде розташоване комфортне місце очікування з дитячою ігровою зоною.

Щодо проекту ландшафтного дизайну навколо центру, планується провести розширення території та оновлення зелених насаджень, формування скверу, встановлення зовнішнього освітлення, облаштування зони паркування авто тощо.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: