У Донецькій та у Луганській області припиняється постачання газу

Новости компаний | 18:47, 21.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Постачання газу на Донецьку, а ще трохи раніше на Луганську область — припинено, — повідомляє Восточный Проект з посиланням на керівництво Слов’янської ТЕС.

Ще раніше повідомлялося, що окупанти заблокували газопостачання України на Луганщину та Донеччину.

«Це стосується, як промисловості, так і побутового сектора. За інформацією працівників газової служби, газ, що залишився в системі газопроводу, витрачається протягом 3-5 днів. Усе буде залежати від інтенсивності» — повідомили керівники ТЕС у місті Миколаївка.

Російську окупанти несанкціоновано перекрили крани магістрального газогону «Шебелінка — Новопсков», внаслідок чого мешканці Луганщини та Донеччини залишилися без українського газопостачання.

Про це повідомляв очільник Очільник газотранспортної системи України Сергій Макогон.

При цьому, запасів газу на Луганщині залишилося на два місяці,повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай для Радіо Свобода.

«Газ перекрито вже навіть на вході до Донецької області: ми ще протримаємось десь два місяці на тих залишках, які є у магістральних трубах. Наразі газопостачання залишається лише у деяких мікрорайонах міст та частині сіл Луганської області», – зазначив він.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: