У Малинівці реалізовано соціальний проект щодо питань дискримінації та толерантного ставлення до людей з інвалідністю + Фото

Общество | 09:38, 10.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

Із вересня 2019 року ГО «Малинівська родина» у співпраці із MEDI@NNA реалізували соціальний проект «Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення з питань дискримінації та толерантного ставлення до людей з інвалідністю та інших вразливих верств населення в с. Малинівці».

У рамках проекту пройшло 4 навчальні тренінги та презентація інформаційного матеріалу для громади.

Метою проекта було підвищення інформованість громади про потреби та проблеми соціально вразливих груп та активізація та залучення жінок та чоловіків, у тому числі з вразливих груп, до громадської та іншої соціально-активної діяльності через заходи підвищення рівня соціальної згуртованості.

Грант було отримано за результатами конкурсу проектів в межах програми малих грантів для підтримки проектів, спрямованих на зміцнення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей, що виконується між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: