Мешканцям громади пропонують прийняти участь в благоустрої довкілля
Поділитися в
Копіювати посилання

Доброю традицією стало щорічне проведення весняних суботників з метою покращення санітарного стану громади, очищення територій, висадки дерев, кущів та квітів, в яких активну участь беруть трудові колективи підприємств, установ, організацій, підприємці та мешканці.
Цього року з 20 березня по 20 травня на території громади оголошено двомісячник санітарної очистки та благоустрою, 21 квітня – День довкілля.
Миколаївська міська рада запрошує Вас взяти участь в заходах по благоустрою та озелененню громади, прибиранню прибудинкових територій, територій, прилеглих до підприємств, установ, організацій тощо, а також територій закріплених за торгівельними об’єктами.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: