Мешканцям громади пропонують прийняти участь в благоустрої довкілля

Общество | 13:39, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Доброю традицією стало щорічне проведення весняних суботників з метою покращення санітарного стану громади, очищення територій, висадки дерев, кущів та квітів, в яких активну участь беруть трудові колективи підприємств, установ, організацій,  підприємці та мешканці.

Цього року з 20 березня по 20 травня  на території громади оголошено двомісячник санітарної очистки та благоустрою, 21 квітня – День довкілля.

Миколаївська міська рада запрошує Вас взяти участь в заходах по благоустрою та озелененню громади, прибиранню прибудинкових територій, територій, прилеглих до підприємств, установ, організацій тощо, а також територій закріплених за торгівельними об’єктами.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: