У Миколаївській громади триває двомісячник з благоустрою

Общество | 16:05, 31.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

З метою комплексної підготовки до весняно-літнього періоду, святкування Великодня та забезпечення належного санітарного стану на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади після закінчення зимового періоду виконавчий комітет  вирішив:

З 16 березня по 16 травня Провести двомісячник з благоустрою на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади.

16 квітня провести День довкілля.

Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності прийняти участь у проведенні робіт з благоустрою, а саме: очищення доріг та тротуарів від накопичуваного за зиму сміття та сипучого матеріалу.

Комунальному підприємству Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» прибирати та утримувати у належному санітарному стані дороги, тротуари, двори, прибудинкові території; не допускати утворення стихійних смітників на прибудинкових територіях, газонах; вчасно виконувати санітарну обрізку сухих гілок.

Мешканцям приватного сектору забезпечити належне утримання та благоустрій території прилеглої до присадибної ділянки, систематично робити прибирання території та покіс трави.

Суб’єктам господарювання усіх форм власності постійно прибирати та утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію по периметру 10 м навколо їх магазинів, павільйонів, кіосків. Провести озеленення прилеглої території.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: