У Миколаївці перший випадок коронавірусу та закриття кладовищ: звернення міського голови до мешканців громади

Общество | 11:56, 25.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

На превеликий жаль, не обійшов вірус стороною і нашу громаду. 23 квітня в громаді діагностовано перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу.

Це 22-річний чоловік, який нещодавно повернувся з Російської Федерації. Після повернення він знаходився на самоізоляції, хвороба протікає безсимптомно та в легкій формі. Хворого направлено до інфекційної лікарні в Костянтинівці. З’ясовується коло осіб, які контактували із хворим.

24 квітня була проведена дезінфекція будинку, в якому проживає чоловік. Також, продовжується планова дезінфекція багатоповерхових будинків міста. Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради проводяться всі протиепідеміологічні заходи.

У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря. На початковій стадії захворювання, спричинене новим коронавірусом, має такі ж симптоми, як інші гострі респіраторні захворювання. Найпоширенішими є кашель, лихоманка та утруднене дихання.

Прошу Вас з великою відповідальністю підійти до проблеми поширення коронавірусної інфекції в Україні. У цілому світі пандемія вірусу CОVID-19 губить численні життя, не зважаючи на соціальний статус, віросповідання, матеріальні статки.

Я дякую всім, хто дотримався рекомендацій влади та залишився вдома на Великдень.

Цими вихідними починаються поминальні дні. Тому я звертаюсь до кожного – задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання, всі кладовища громади будуть закриті для відвідування, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більш ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанови Заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 р. №11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» та протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Закликаю усіх зберігати спокій, дотримуватися усіх запобіжних заходів.

Сподіваюсь на Ваше розуміння. Не наражайте на небезпеку себе та інших, будьте відповідальними. За можливості, залишайтесь вдома. Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою, Олена Цикунова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: