У Миколаївці відбулася зустріч Фундації підтримки осіб старшого віку з мешканцями громади + Фото

Общество | 14:00, 27.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

 25 травня у бібліотеці центра екологічного виховання пройшла зустріч представників Фундації підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» з мешканцями Миколаївки.

Голова фундації Наталя Бондаренко розповіла про основну ідею її створення, мету і напрям діяльності. Організація зареєстрована 13 травня 2017 року.

На даний час на її базі проходять курси комп’ютерної грамотності, клуб скандинавської ходьби, курси «йога – бабушка», створена хореографічно-танцювальна майстерня «Тим, кому за 50», відкрито «Центр розвитку дорослих»… Також фундація приймає участь у різноманітних проектах, таких як «Освіта для дорослих», «Активне довкілля», екскурсійно – історичні подорожі…

«Ми не політична організація. Ми просто допомагаємо змінити ставлення до життя тих, кому виповнилось більше п’ятдесяти. Життя прекрасне в будь-якому віці, треба, в першу чергу, любити себе і мати активну життєву позицію», — сказала Наталя Бондоренко.

Вона закликає представників Миколаївської громади до створення власної організації. Запрошує всіх бажаючих на заходи, які проводить фундація.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: