У Миколаївці затвердили низку профілактичних та протиепідемічних заходів

Общество | 08:54, 1.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

З метою поліпшення епідемічної ситуації на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет Миколаївської міської ради вирішив затвердити низку профілактичних та протиепідемічних заходів.

Організувати проведення профілактичних дезінфекційних заходів об’єктів питного водопостачання не рідше двох разів на рік — на весні та восени.

Забезпечити дотримання охоронного режиму джерел водопостачання.

Привести в належний санітарно-технічний стан всі об’єкти питних водопроводів та колодязі громадського користування.

Розглянути питання щодо впровадження систем очистки питної води, де постійно або періодично реєструється її хімічне забруднення.

Організувати відомчий лабораторний контроль якості питної води об’єктів водопостачання.

Розглянути можливість проведення у закладах дошкільної та загальної середньої освіти контрольних лабораторних досліджень води питної після проведених відповідних профілактичних заходів за незадовільними результатами соціальногігієнічного моніторингу, а також після ремонтів, аварійних та інших небезпечних ситуацій, після довготривалого перебою в роботі на мережах водопостачання.

Прийняти організаційні заходи щодо підвищення уваги керівників (власників) закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти щодо гострих кишкових інфекцій, забезпечення чіткого виконання вимог санітарного законодавства, своєчасну організацію та проведення профілактичних заходів, у т.ч лабораторних досліджень, які обумовлені чинним санітарним законодавством.

Розглянути можливість вирішення питання проведення лабораторних досліджень на харчоблоках закладів дошкільної та загальної середньої освіти у відповідності до ДСП 4.4.5.078-2001 «Мікробіологічні нормативи та методи контролю продукції громадського харчування», у першу чергу за результатами соціальногігієнічного моніторингу, які в значній мірі або кількості не відповідають нормативним документам з метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: