У Рай-Олександрівській школі пройшли заходи до Дня Перемоги + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання

У Рай-Олександрівському закладі освіти в ці дні пройшли ряд заходів, присвячених Дню Перемоги.
Відбулися уроки мужності, флешмоб «Ніколи знову», виставка дитячого малюнка. Школярі взяли участь в акції Держархіву «Напиши листа» та інше.
З хвилюванням та зі сльозами на очах пройшли зустрічі учнів з ветераном Другої Світової війни Олексієм Феофановичем Гакало та учасниками бойових дій під гаслом «Уклін Вам, ветерани, до землі!».
Відбувся мітинг пам’яті біля Братської могили воїнам–визволителям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: