У Слов’янську п’ять районів залишились без води через аварію

Місцеві новини | 12:41, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Слов’янську тимчасово зупинили водопостачання до п’яти районів міста. Причиною стала аварійна ситуація на електромережах в районі Маяцького водозабору. Про це повідомила міська рада, посилаючись на інформацію від КП «Словміськводоканал».

Зокрема, без води залишилися мешканці Привокзального, Залізничного, Лісного та Молодіжного районів. Також частково відсутнє водопостачання у Північному районі.

Наразі фахівці компанії ДТЕК займаються ліквідацією аварії на електричних мережах. Точні терміни відновлення подачі води поки що невідомі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: