У Слов’янську п’ять районів залишились без води через аварію
Поділитися в
Копіювати посилання
У Слов’янську тимчасово зупинили водопостачання до п’яти районів міста. Причиною стала аварійна ситуація на електромережах в районі Маяцького водозабору. Про це повідомила міська рада, посилаючись на інформацію від КП «Словміськводоканал».
Зокрема, без води залишилися мешканці Привокзального, Залізничного, Лісного та Молодіжного районів. Також частково відсутнє водопостачання у Північному районі.
Наразі фахівці компанії ДТЕК займаються ліквідацією аварії на електричних мережах. Точні терміни відновлення подачі води поки що невідомі.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: