У Слов’янську презентовано відкриття оновленого сервісного центру Пенсійного фонду + Фото

Новости компаний | 14:11, 30.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

Створення комфортних умов для відвідувачів є одним з найбільш важливих питань роботі управлінь Пенсійного фонду області.
Сьогодні за участі очільниці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, заступника Слов’янського міського голови Віктора Воропаєва і представниці міської організації інвалідів Ольги Сидоренко було презентовано відкриття оновленого сервісного центру прийому та обслуговування громадян Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду.
— Керівницею управління Оленою Литвиненко було продемонстровано облаштовану сервісом адміністратора, електронною чергою, системою кондиціонування, комфортним освітленням, а також спеціальними зручностями для осіб, що потребують особливої уваги — зону очікування.
А оснащення робочих місць фахівців сучасною комп’ютерною технікою дозволятиме здійснювати прийом та обслуговування громадян з будь-яких питань пенсійного забезпечення оперативно та якісно.
— В залі обслуговування також передбачена спеціальна робоча станція для всіх бажаючих за допомогою консультування фахівців управління зареєструватись на вебпорталі Пенсійного фонду України.
— Загалом впродовж поточного року в області було оновлено у відповідності з Єдиними стандартами обслуговування громадян Пенсійного фонду України 10 сервісних центрів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: