У Слов’янську приймають представників Міжнародного комітету Червоного Хреста +Фото

Общество | 15:05, 4.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

27 — 28 лютого Міжнародний комітет Червоного Хреста провів навчальні курси для піротехніків ДСНС із надання першої домедичної допомоги при мінно-вибухових травмах та наслідках надзвичайних ситуацій на базі піротехнічного підрозділу ГУ ДСНС України у Донецькій області (м. Слов’янськ).

На цьому навчально- тренувальному тренінгу були присутні представники Червоного Хреста м. Женева (Швейцарія): координатор, медичний радник, делегати відділу збройної небезпеки та по питанням збройної небезпеки.

Від ДСНС України був присутній заступник  начальника відділу організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Департаменту  реагування на надзвичайні ситуації Бевз Андрій Михайлович.

Під час занять розглядалися основні аспекти надання допомоги при невідкладних станах, зокрема це стосується реанімаційних заходів, зупинки кровотеч, мобілізації кінцівок при травмах.  Під час занять інструктори моделювали ситуації і учасники безпосередньо їх вирішували. Спочатку інструктор показували як потрібно надати допомогу, а далі кожен під його наглядом відпрацьовував навички. Кожен з присутніх за допомогою манекенів відпрацьовував принципи проведення серцево-легеневої реанімації і надання першої допомоги при травмах, переломах, опіках, кровотечах і т.п. По закінченню курсів піротехники склали відповідні тести і отримали сертифікати міжнародного зразка.

Альона Сокур, провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України  у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: