У Слов’янську вшанували пам’ять загиблого захисника Сергія Єрзика: другі роковини
Поділитися в
Копіювати посилання
Слов’янська громада вшанувала пам’ять Сергія Єрзика – свого захисника, стрільця-санітара військової частини А4741, який загинув 19 липня 2023 року під час виконання бойового завдання.
Рівно за рік після його смерті, 19 липня 2024 року, під час загальнонаціональної хвилини мовчання, земляки згадали життєвий шлях військовослужбовця, віддавши шану його подвигу. Ці роковини стали днем, коли пам’ять про Героя знову об’єднала громаду.
Як повідомив “Меморіал Слов’янської територіальної громади“, Сергій народився у Слов’янську. Закінчив місцеву школу №1 та професійно-технічне училище №57, де здобув фах електрогазозварника.
До мобілізації Сергій працював у керамічній галузі, займався підприємництвом та був таксистом. У березні 2023 року він приєднався до лав Збройних сил України, пройшов підготовку як бойовий медик.
Свої бойові завдання Сергій виконував у гарячих точках — в районі Бахмута та Кліщіївки. Саме там, 19 липня 2023 року, він загинув, захищаючи Україну.
Тіло військовослужбовця тривалий час залишалося невпізнаним. Лише навесні цього року рідні отримали страшну звістку: знайдені останки належать Сергію. Після всіх необхідних процедур захисника перепоховали на Алеї Слави у рідному Слов’янську.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: