У Слов’янську за тиждень зафіксовано 23 пошкодження газомереж через обстріли

Війна | 14:53, 15.07.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

23 пошкодження газорозподільних мереж за тиждень та десятки абонентів без газу — такі наслідки російських обстрілів фіксують у Слов’янську. Фахівці АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» продовжують відновлювальні роботи там, де дозволяє безпекова ситуація.

За тиждень — з 6 по 12 липня — у Слов’янську зафіксували 23 пошкодження газорозподільних мереж внаслідок російських обстрілів. Ці атаки призвели до того, що 53 абоненти залишилися без газопостачання.

Водночас, після оперативного проведення аварійно-відновлювальних робіт, газ вже повернули до осель 28 споживачів, що були відключені раніше.

Аварійні бригади АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» наголошують, що продовжують ліквідовувати наслідки обстрілів та відновлювати газопостачання всюди, де це можливо з огляду на безпекову ситуацію.

Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій висловив подяку працівникам підприємства за їхню роботу в умовах постійної небезпеки. Він підкреслив, що газовики щодня виїжджають на місця обстрілів, аби якнайшвидше відновити газопостачання для мешканців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: