У Слов’янську зареєстровано 27 новонароджених у березні 2025 року

Суспільство | 15:58, 1.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Міський голова Вадим Лях поінформував, що у березні 2025 року в Слов’янську було зареєстровано 27 новонароджених. Ця статистика свідчить про поповнення громади новими мешканцями.

Згідно з офіційними даними, серед немовлят, які з’явилися на світ протягом минулого місяця, виявлено певне співвідношення за статтю. Зокрема, народилося 13 хлопчиків та 14 дівчаток.

Таким чином, кількість дівчаток, зареєстрованих у зазначений період, виявилася на одну більшою, ніж кількість хлопчиків. Цю інформацію оприлюднив Вадим Лях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: