У Слов’янську затримали чоловіка з ймовірними наркотиками під час комендантської години

Кримінал | 19:49, 9.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Слов’янську, під час комендантської години, патрульні поліцейські виявили чоловіка, який мав при собі згорток з речовиною, ймовірно наркотичного походження. Подія трапилася вночі на перехресті вулиць Свободи та Торської.

Як повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська, увагу інспекторів привернула підозріла поведінка громадянина. Побачивши патрульних, чоловік різко змінив напрямок руху, намагаючись уникнути контакту з правоохоронцями.

Поліцейські встановили особу чоловіка. Під час спілкування з ним з’ясувалося, що він має при собі згорток з речовиною. Для подальшого документування всіх обставин та проведення необхідних слідчих дій на місце події викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції №2 Краматорського районного управління поліції.

Остаточне походження та точний склад вилученої речовини будуть встановлені після проведення відповідних експертиз. Правоохоронці закликають громадян повідомляти про осіб, які можуть бути причетні до правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, за номером 102.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: