Учні Рай-Олександрівської школи перед літніми канікулами згадали правила безпеки на дорозі + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання

Останній тиждень навчального року, з 21 по 25 травня, в Рай-Олександрівському закладі середньої освіти пройшов у рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.
Для учнів були проведені уроки з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». На них діти обговорювали тему правил безпеки. Також були проведені хвилинки безпеки і практичні заняття на тему «Будь уважний на дорозі!». Школярі переглядали відеоролики, а учні молодших класів прийняли участь в галереї малюнків.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: