Управління соцзахисту Слов’янська отримало «пакунки малюка»

Общество | 09:23, 29.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Перші «пакунки малюка» почали надходити до  пологових  будинків та органів соціального захисту населення Донецької області.

28 січня 2021 року у деякі міста доставили першу партію одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Про це повідомляється на сайті ДонОДА.

Розмір першої партії — 285 пакунків. Їх отримали пологові будинки у Дружківці та Лимані, Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради, Костянтинівське міське та районне управління соціального захисту населення.

Батьки новонароджених дітей зможуть отримати «пакунок малюка» в закладах охорони здоров’я та місцевих структурних підрозділах з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування протягом 30 днів з дати народження дитини.

У разі неотримання «пакунку малюка» з незалежних від батьків обставин протягом 30 днів, вони можуть отримати грошову компенсацію.

Розмір грошової компенсації вартості «пакунку малюка» становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей до шести років. Розмір компенсації з 1 січня 2021 року — 5763 гривень.

 

https://www.6262.com.ua/news/3008253/upravlinna-soczahistu-slovanska-otrimalo-pakunki-maluka

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: