В Донецкой области запускают программу поддержки женщин-предпринимателей

Бизнес | 16:35, 12.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

Естонська Рада у справах біженців запрошує мешканок Донецької області взяти участь у програмі розширення можливостей жіночого підприємництва. Про це повідомляє ресурсний центр «ГУРТ».

Нові та існуючі бізнеси можуть отримати шанс вивести свою діяльність на новий рівень. Переможці-команди або індивідуальні підприємниці, які будуть відібрані журі – отримають підтримку в сумі від 20 тис. до 150 тис. гривень разом з менторством протягом шести місяців.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для мешканок Донецької області, які є внутрішньо переміщеними особами, мають інвалідність або членів сімей з інвалідністю або належать до інших вразливих груп населення.

У ній можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки і жіночі команди з новими мікро-, сімейними або вже існуючими бізнесами. Будуть проведені дві окремі програми: одна для нових бізнесів, друга — для вже існуючих.

Програма підприємництва пройде з лютого по грудень 2022 року. Реєстрація бізнес-заявок для участі буде відкрита з 19 лютого. Стежити за оновленнями можна на офіційній сторінці програми в соцмережах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: