В Миколаївській громаді відкрили Молодіжний центр «Енергія» + Фото + Відео

Культура | 14:27, 12.02.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 12 лютого, в Миколаївці відбулося довгоочікуване відкриття Молодіжного центру «Енергія», який знаходиться на базі Палацу культури Миколаївки. Воно стало можливим за фінансової підтримки місцевого і обласного бюджетів та при сприянні Відділу освітии, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

На заході були присутні представники Донецької ОДА, Миколаївської міської ради, громадські діячі, мешканці міста.

Почесних гостей зустрічав Миколаївський міській голова Олександр Гадяцький та завідуюча Молодіжним центром «Енергія» Діана  Васюкова.

Олександр Гадяцький побажав молодому поколінню розвитку та натхнення в досягненні своїх цілей, зазначивши, що міська влада і надалі буде продовжувати створювати комфортні умови для молоді, підтримувати її, допомагати у проведенні цікавих заходів і зустрічей, спільно втілювати ідеї у життя.

Він підкреслив, що всебічний розвиток та підтримка молодого покоління є одним з основних напрямків роботи Миколаївської міської ради.

На згадку міський голова першим залишив своє побажання на колоні історії, яка знаходиться в Молодіжному центрі.

Також всіх присутніх з такою визначною подією привітав головний спеціаліст Управління сім’ї, молоді, заходів національно-патріотичного виховання Олексій Назаров.

Він відзначив, що наразі Донецька область є лідером по створенню молодіжних центрів. Серед 250 існуючих центрів в Україні 122 знаходяться на території нашої області, чим Донецька ОДА дуже пишається.

Молодіжний центр – це вільний простір для реалізації творчих, культурних та соціальних ініціатив, місце для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів, зустрічей та здорового відпочинку.

Він дозволить розкрити потенціал молоді, розширити кордони її діяльності, ще більше згуртувати, а також створити банк ідей, які будуть втілюватися у життя.

Молодіжний центр відкритий з середи по суботу (13: 00-21: 00), а також у неділю (13: 00-20: 00).  Інформація про заходи буде доступа на сторінках «Енергії» в соцмережах Facebook та Instagram. Попередній запис за тел.:+380508148545. Вхід вільний.

Сьогоднішня подія ще раз підтверджує, що в Миколаївській громаді чують молодь та всіляко її підтримують.

Фото: Денис Гоцоцура

Відео: Денис Гоцоцура та Ініціативна група MEDI@NA

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: