В Миколаївці оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-юрисконсульта виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Общество | 10:18, 29.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вимоги до посади: Громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо — кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше одного року або загальний стаж роботи в інших сферах за фахом не менше трьох років. Володіння знаннями щодо чинного законодавства в галузях цивільного, адміністративного та антикорупційного права; актами законодавства, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування. Вільне користування  персональним комп’ютером, офісними програмами, оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС) , медична довідка, копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік, (е-декларування), копія документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності), посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Документи приймаються виконавчим комітетом Миколаївської міської ради впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: