В Миколаївці підводять підсумки ендокринологічного обстеження школярів

Здоровье | 16:15, 17.05.2019
 Поделиться

Поделиться в

З березня в Миколаївці абсолютно всі школярі проходять обстеження щитоподібної залози.

За цей час спеціалістами, доктором медичних наук, лікарем вищої категорії, педіатром-ендокринологом Анною Вівальнюк та завідувачем радіологічним відділенням, онкологом-радіологом Виталиєм Мирошниченко, було оглянуто 1708 дітей. На дообстеження відправлено 10% обстежуваних.

Загалом ситуація в громаді не відрізняється від інших регіонів країни. Критичних показників захворюваності не виявлено, серйозних ендокринологічних порушень не зафіксовано.

Але лікарі наголошують, що батькам обов’язково треба спостерігати та контролювати здоров’я своїх дітей.  Кожен рік проходити медичний профілактичний огляд з метою запобігання або виявлення  захворювань.

Нагадуємо, що завтра в Палаці культури СО ПАО «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» відбудеться зустріч лікарів з батьками за результатами виїзних обстежень. За потреби можна отримати  індивідуальну консультацію. Початок зустрічі об 11:00.

Обстеження проходили з ініціативи та за підтримки генерального директора ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренка, в рамках програми «Здорові діти».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: