В Миколаївці прививають та стерилізують безпритульних тварин  + Фото

Общество | 14:16, 16.07.2019
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 16 липня, на оперативній нараді Миколаївської міської ради була присутня керівниця прес-центру Громадської організації «ЗооКонтроль» Наталля Зозуля.

Вона надала інформацію керівникам установ і організацій міста про ситуацію з безпритульними тваринами в Миколаївці та пояснила,  що саме вакцинація від сказу та стерилізація допоможе на законних підставах зменшити агресивність та популяцію диких тварин.

Щоб переконатися на власні очі, що це є гуманно та безпечно для тварин Наталя запрошує усіх бажаючих подивитися, як працюють спеціалісти ветеринарного комплексу.

Свій робочий день лікар-ветеринар Андрій Коробка та кінолог Дмитро Варваров  починають о 5 ранку. Спочатку вилов бездомних тварин, а після обіду стерилізації.

Щоб піймати собаку Дмитро використовує спеціальний пристрій – петлю, вона не травмує тварину і не душить а спрацьовує як поводок.  Але сам признається, в більшості випадків намагається ловити собаку руками, щоб менше травмувати психіку тварини.

В сучасному обладнаному ветеринарному комплексі  проходять стерилізації, вакцинації та чипування собак. Тут навіть є біполярний коагулятор, який мінімізує втрату крові та майже не залишає шрамів.

Також в комплексі можна прооперувати або вакцинувати свого домашнього улюбленця.

Цього року собаки які пройшли стерилізацію Зооконтроля матимуть кліпсу блакитного кольору. Також, кліпсу такого ж кольору будуть мати і собаки, які були стерилізовані в минулому році і пройшли ревакцинацію проти сказу в цьому році.

Під наглядом спеціалістів тварини знаходяться від трьох до семи днів, після чого їх випускають до свого звичного місця проживання. Відтепер вони захищені від сказу та занесені до облкової відомісті яка знаходиться у миколаївському ветеринарному центрі «Зверье мое «.                                                                                                               

Якщо у вас є питання, або ви можете повідомити про місцезнаходження небезпечних диких тварини, звертайтеся за номером: (068) 179-29-50 — Наталля Зозуля.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: