В Миколаївці пройшов відкритий урок до Дня Соборності

Общество | 17:10, 22.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 січня, у Миколаївському екологічному центрі для учнів школи № 2 відбувся відкритий урок до Дня Соборності України.

Мета заходу – виховання патріотичної свідомості, людської гідності, формування рис громадянина. Захід був спрямований і на поглиблення знань про історію нашої держави.

Лекцію провела бібліотекар Олена Назаренко. Також до уваги дітей був представлений документальний фільм, присвячений важливій історичній події – проголошенню 22 січня 1919 р. Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: