В Миколаївці пройшов відкритий урок до Дня Соборності
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 22 січня, у Миколаївському екологічному центрі для учнів школи № 2 відбувся відкритий урок до Дня Соборності України.
Мета заходу – виховання патріотичної свідомості, людської гідності, формування рис громадянина. Захід був спрямований і на поглиблення знань про історію нашої держави.
Лекцію провела бібліотекар Олена Назаренко. Також до уваги дітей був представлений документальний фільм, присвячений важливій історичній події – проголошенню 22 січня 1919 р. Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: