В Миколаївці рятувальники Головного управління нагадали дітям правила мінної безпеки + Відео

Общество | 10:30, 8.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

Суспільний рівень безпеки напряму залежить від кожної людини. Для того, щоб громадяни навчились передбачити небезпеки й уникати їх, а також раціонально діяти у небезпечній ситуації, рятувальники Донеччини регулярно проводять профілактичні заходи серед населення. Особливу увагу фахівці ДСНС приділяють вихованню свідомого ставлення до правил безпеки життєдіяльності у підростаючого покоління.

Так, 5 грудня співробітники Головного управління провели інформаційно-профілактичне заняття серед вихованців Миколаївського закладу загальної середньої освіти І — ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області. Рятувальники нагадали дітям правила мінної безпеки та розповіли про наслідки, до яких може призвести недотримання цих важливих правил. Для того, щоб школярі змогли візуалізувати те, про що говорять фахівці ДСНС, їм продемонстрували навчальний відеоролик та презентацію з усіма вимогами правил безпеки.

Після перегляду діти задавали багато питань, адже були під враженням від побаченого, та отримали змістові відповіді від рятувальників. Для того, щоб школярі краще засвоїли нову інформацію Фахівці Служби порятунку провели невеликий експеримент та у формі гри закріпили вивчення важливих правил безпеки.

На завершення профілактичного заходу співробітники ДСНС ще раз нагадали дітлахам номери екстрених служб та наголосили, що не можна жартувати з потенційно небезпечними предметами. Якщо їх було виявлено, необхідно негайно відійти на безпечну відстань та зателефонувати до Служби порятунку за номером «101» або Національної Поліції за номером «102»!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: