У Миколаївці відбулася зустріч міського голови з представниками садових товариств + Фото

Общество | 16:31, 29.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 29 січня, Миколаївській міській голова Олександр Гадяцькій, зустрівся з представниками садових товариств Миколаївської громади.

На зустрічі також були присутні: секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна, заступник міського голови Анатолій Ченцов, заступник міського голови-керуючий справами міської ради  Олена Осіпенко, спеціаліст Відділу земельних відносин Миколаївської міської ради Таісія Олійник та старший поліцейський офіцер громади Дмитро Гаврик.

В ході зустрічі підіймалися питання про ситуацію на територіях садових товариств, а саме численні пожари влітку, проблеми з водопостачання, високі тарифи на воду, численні борги та розкрадання майна власників садових ділянок для збуту на металобрухт.

Наразі в Миколаївській громаді існує 27 садових товариств загальною площею 736 га.

Спілкування проходило у теплій невимушеній атмосфері. Очільник громади з розумінням поставився до нагальних питань та проблем мешканців які до нього звернулися. Він також зазначив, що такі зустрічі будуть проходити на постійній основі, щоб кожен міг висловитися та прийняти активну участь у житті та розвитку Миколаївської громади.

«Дуже важливо, щоб відповіді на актуальні питання люди отримували від мене чи моїх заступників, а не слухали та розповсюджували плітки і недостовірну інформацію»,- зазначив Олександр Гадяцький.

Окрім того, було акцентовано увагу на необхідність посилення соціальної підтримки окремих категорій населення, які гостро потребують допомоги, у зв’язку  з чим почала діяти програма «Турбота».

Заступник міського голови з питань комунальної власності, фінансів, інвестицій та концесій Анатолій Ченцов зазначив, що виконавчий комітет Миколаївської міської ради планує розробити програму «Бюджет участі», яка буде надавати можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя громади.

Якщо Ви маєте бажання взяти участь у такій зустрічі та задати Миколаївському міському голові запитання особисто – звертайтесь за телефоном 4-23-21 або за електронною адресою org@mk-otg.gov.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: