В Миколаївці відбулось друге засідання робочої групи Проекту «Управління земельними ресурсами Миколаївської громади» + Фото

Общество | 17:12, 25.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 24 жовтня, в Миколаївці на базі Центру надання адміністративних та соціальних послуг відбулось друге  засідання робочої групи з питань реалізації завдань Проекту «Управління землями Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, що виконується  в рамках проекту USAID » Підтримка аграрного і сільського розвитку».

В процесі роботи групи була представлена єдина документація щодо управління територією Миколаївської громади та заходи перспективного її використання.

Також схема податкового зонування території з пропозиціями щодо оптимізованих ставок податку, що сприятимуть збалансованості місцевого бюджету.

Обговорено перспективи розвитку території громади з представниками бізнесу та органами виконавчої влади ОТГ.

Нагадаємо, що 19 квітня 2019 року між Миколаївською міською радою, в особі Миколаївського міського голови Олени Цикунової та Компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» в особі заступника директора К. Сидоркіної був підписаний Протокол про наміри щодо реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного та сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»).

Перше засідання робочої групи щодо проекту відбулося 21 серпня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: