В Миколаївці відбувся тренінг з планування соціальних послуг у громаді + Фото

Общество | 14:02, 7.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

Минулого тижня в Миколаївці, в рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», відбувся тренінг «Розвиток соціальних послуг» для членів робочих груп.

На ньому були присутні: голова Миколаївської міської ради Олена Цикунова, локальний координатор за проектом ЮНІСЕФ Антон Вжещ,  начальник відділу соціального захисту населення Наталія Осипенко, заступники міського голови Дмитро Терещенко та Сергій Захаров, керуючий справами виконавчого комітету  Олена Уфатова, в.о. начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Людмила Бутко, директор Інклюзивно-ресурсного центру Анастасія Герасименко, в.о. старости Малинівського старостинського округу Ігор Денисенко, в.о. старости Рай-Олександрівського старостинського округу Галина Білоусова, директор Комунального підприємства «Миколаївське управління капітального будівництва» Григорій Лещенко.

Зустріч провела керівник тренінгових програм БО «Надія і житло для дітей» Ольга Мороз та директор регіонального офісу Міжнародної благодійної організації «Надія і житло для дітей»  у країнах Східної Європи і Центральної Азії, кандидат педагогічних наук Галина Постолюк.

Були розглянуті питання щодо основних умови забезпечення потреб сімей і дітей, системи захисту дітей в Україні. Підтримка сімей з дітьми на рівні громади, в тому числі сімей , які виховують дітей з інвалідністю. Розробка плану впровадження соціальних послуг та інше.

Проект «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій на чолі з Українською мережею за права дитини за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: