В Миколаївці відсвяткував свій 45-ти річний ювілей дитячий садок «Ромашка» + Фото

Праздники | 16:05, 17.02.2020
 Поделиться

Поделиться в

14 лютого радісну подію відзначив заклад дошкільної освіти № 2 «Ромашка».

45 років тому (у 1975 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство.

Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть. За 45 років дитячий садок випустив близько 1400 своїх вихованців.

Колективу вдалося виховати в своїх стінах представників різних професій але пишаються вони насправді не цим, а тим, що виховують просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали турботливими батьками та справжніми громадянами своєї країни.

Нині садочок налічує 6 груп, які відвідують 109 дошкільнят. Атмосфера закладу дошкільної освіти наповнена турботою дорослих про малюків, любов’ю і довірою. Тут бачать кожну дитину не як одного з багатьох таких же, а як неповторну особистість. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят.

Привітати ювілярів завітала і Миколаївський міський голова  Олена Цикунова, керуючий справами виконавчого комітету  Олена Уфатова, начальник загальноорганізаційного відділу  Олена Щербанова.

Вітаючи колектив ЗДО „Ромашка ”, діточок та їхніх батьків із важливою подією, Олена Цикунова зазначила, що це дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги.

Також за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та з нагоди 45 – річчя ЗДО «Ромашка» нагородила Почесною грамотою Миколаївської міської ради  Віру Тютюник – завгоспа,  Віру Ковальову — кухаря ЗДО № 2 «Ромашка».

Привітати ювілярів завітала і начальник Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради  Людмила Бутко , яка завжди відгукується на будь які питання та розуміє проблеми дошкілля. Почесною грамотою Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради нагородили помічників вихователя Галину Бабіч та Валентину Біленець.

Для присутніх і гостей була представлена ​​концертна програма — справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера.

На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: